Aktualności

Jak zarobić na inwestowaniu w nieruchomości

Mając duże oszczędności zastanawiamy się nad korzystnym ich zainwestowaniem. Ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem jest flipping nieruchomości. Termin ten, zapożyczony z języka angielskiego oznacza po prostu kupno danego mieszkania z planem odsprzedaży go z zyskiem.

Urządzasz mieszkanie na wynajem? Zobacz, na co zwrócić uwagę

Kupiłeś mieszkanie, które zamierzasz urządzić na wynajem? Przeprowadzasz się do nowego domu, a stary zostawiasz, by dostarczał Ci dodatkowego dochodu? Przekonaj się, jakie rozwiązania są właściwe dla mieszkania, w którym będą żyć nieznane sobie osoby, np. studenci. Skorzystaj z naszego poradnika, by znaleźć chętnych do wynajmu szybko i mieć podstawę do wyższej stawki za pokój.

Rynek nieruchomości w Polsce w 2019 roku

Jak podają statystyki, bezpowrotnie minął okres wielkiego boomu na polskim rynku mieszkaniowym. Już w 2018 roku coraz większy i systematyczny wzrost cen nieruchomości stopniowo hamował klientów przed kupnem mieszkań, a samych deweloperów przed beztroskimi inwestycjami w coraz to nowsze budowy. Dlatego czego można się spodziewać w bieżącym 2019 roku?

Wynajem mieszkania na biuro - wybór i formalności

Poszukujesz lokalu, w którym będziesz mógł prowadzić działalność gospodarczą? Nie musisz ograniczać się jedynie do typowych lokali użytkowych! W ostatnich latach rosnącą popularnością cieszą mieszkania zaadaptowane na biura. Sprawdź, jakie kwestie warto wziąć pod uwagę, decydując się na wynajem mieszkania na biuro.

Zmywarka w małej kuchni - To nie problem

Wydaje Ci się, że Twoja kuchnia jest zbyt mała, by móc zamontować w niej zmywarkę? Zaczekaj – okazuje się bowiem, że w 90% stwierdzenie to mija się z prawdą i nic nie stoi na przeszkodzie, by wstawić to urządzenie do pomieszczenia. Zobacz, jaką zmywarkę wybrać, by sprawdziła się w niewielkiej kuchni!

Czad - zobacz, jak się przed nim uchronić

Niewidzialny zabójca i cichy zabójca to określenia, które wielu osobom kojarzą się tylko z jednym – z tlenkiem węgla. Czad szczególnie groźny jest w trakcie zimy, kiedy dużo rzadziej wietrzy się mieszkania lub ogrzewa je piecykami gazowymi bądź węglowymi. Co roku zatruciu czadem ulega kilkadziesiąt osób, dlatego warto wcześniej dowiedzieć się, jak się przed nim uchronić.

Jak taniej kupić sprzęty do pierwszego mieszkania

Zakup pierwszego mieszkania to zarówno wielka ekscytacja, ale i wielki wydatek i to najczęściej dokonywany na kredyt. Liczy się każda złotówka, ważne więc, by dokładnie przemyśleć i zaplanować zakup niezbędnych urządzeń do wyposażenia mieszkania. Co musisz kupić od razu, a z czym możesz poczekać? Jak zminimalizować koszty urządzania mieszkania? Dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Wolnostojąca czy w zabudowie - Jaka kuchnia jest modna

Kuchnia to miejsce, w którym spędzasz większość czasu przygotowując posiłki. Z tego chociażby względu z pewnością zależy Ci na tym, by to pomieszczenie było nie tylko funkcjonalne, ale także zadbane i modnie urządzone. Dowiedz się jak i w co wyposażyć swoją kuchnie by idealnie się prezentowała i spełniała Twoje oczekiwania!

Opinie użytkowników