Aktualności

Co to jest wspólnota mieszkaniowa

Właściciel uzyskując nieruchomość, bardzo często staje się członkiem wspólnoty mieszkaniowej – organu zdecydowanie odmiennego od spółdzielni. Co to jest wspólnota mieszkaniowa oraz jak funkcjonuje? Zanim wykupi się mieszkanie przynależące do wspólnoty, warto poznać definicję tego organu i najważniejsze informacje o sposobie jego funkcjonowania.

Jaki dom jest najłatwiej wynająć

Inteligentne domy to pożądane nieruchomości na rynku wynajmu. Jeśli masz wątpliwości dotyczące tego, jaki dom najłatwiej wynająć, to zachęcamy do zapoznania się z tematem smart home. Domu Twoich marzeń, który, korzystając z inteligentnego systemu Fibaro, spełni każde Twoje życzenie.

Wybór odpowiednich schodów do naszego domu

Spełnienie wizji dotyczącej własnego domu to dla wielu z Nas spełnienie najskrytszych marzeń. Wszyscy pragną dopilnować tego, aby nawet najdrobniejsze szczegóły były takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Nie inaczej jest ze schodami! Niestety po głębszej analizie okazuje się, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na każdy ich rodzaj, a czynnikami determinującymi taką decyzję mogą być, chociażby wiek domowników czy ilość dostępnego miejsca. Dziś postaramy się wam pomóc w wyborze odpowiedniego modelu do waszego nowego domu.

Mieszkania dla młodych w Szczecinie

Wchodząc w dorosłość myślimy o ukończeniu studiów, znalezieniu pracy, kupieniu mieszkania i założeniu rodziny. To typowy scenariusz naszego życia. Jednak wiele par nie decyduje się na to, aby wyprowadzić się od swoich rodziców. Martwi się, ze nie da sobie rady w opłacaniu rachunków lub nie chce mieszkać w starych, niewyremontowanych blokowiskach. Dlaczego jednak warto szybko wyprowadzić się z rodzinnego domu? I jak zrobić to najlepiej?

Inwestycje pod wynajem w Warszawie

Zakup nieruchomości nie zawsze ma na celu zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych właściciela. Bardzo często taka inwestycja traktowana jest jako sposób na pomnażanie oszczędności. Dzięki wynajmowi lub korzystnej sprzedaży, kiedy mieszkanie lub dom zyskają na wartości, można liczyć na niemały zysk. Oczywiście o ile dobrze wybierzemy lokalizację.

Opinie użytkowników