Aktualności

Panele podłogowe - jak wybrać solidne i niezawodne

Panele podłogowe wpłyną pozytywnie na wygląd każdego pomieszczenia, podkreślą jego styl, a ponadto wpłyną na komfort wnętrza. Żeby tak jednak było, musimy dobrze je dobrać, czyli zwrócić uwagę na najważniejsze parametry. O czym pamiętać? Tym właśnie zajmiemy się w poniższym artykule.

Lampy wyładowcze - czym się charakteryzują i gdzie się je stosuje

Światło słoneczne odgrywa istotną rolę w życiu człowieka, bowiem naturalnie wyznacza rytm pracy i snu. Równie ważne jest oświetlenie zewnętrzne i to znajdujące się w mieszkaniu. Jego zadaniem jest uzupełnienie naturalnego światła. Mało kto wie, ale poza tradycyjnymi żarówkami i nowoczesnymi lampami LED, na rynku dostępne są również lampy sodowe. Do czego wykorzystuje się wszystkie trzy źródła energii elektrycznej i czym się różnią od siebie?

Co to jest wspólnota mieszkaniowa

Właściciel uzyskując nieruchomość, bardzo często staje się członkiem wspólnoty mieszkaniowej – organu zdecydowanie odmiennego od spółdzielni. Co to jest wspólnota mieszkaniowa oraz jak funkcjonuje? Zanim wykupi się mieszkanie przynależące do wspólnoty, warto poznać definicję tego organu i najważniejsze informacje o sposobie jego funkcjonowania.

Jaki dom jest najłatwiej wynająć

Inteligentne domy to pożądane nieruchomości na rynku wynajmu. Jeśli masz wątpliwości dotyczące tego, jaki dom najłatwiej wynająć, to zachęcamy do zapoznania się z tematem smart home. Domu Twoich marzeń, który, korzystając z inteligentnego systemu Fibaro, spełni każde Twoje życzenie.

Wybór odpowiednich schodów do naszego domu

Spełnienie wizji dotyczącej własnego domu to dla wielu z Nas spełnienie najskrytszych marzeń. Wszyscy pragną dopilnować tego, aby nawet najdrobniejsze szczegóły były takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Nie inaczej jest ze schodami! Niestety po głębszej analizie okazuje się, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na każdy ich rodzaj, a czynnikami determinującymi taką decyzję mogą być, chociażby wiek domowników czy ilość dostępnego miejsca. Dziś postaramy się wam pomóc w wyborze odpowiedniego modelu do waszego nowego domu.

Opinie użytkowników