Aktualności

Wypożyczalnia skuterów - Vespą przez Warszawę

Nawet laicy w dziedzinie motoryzacji zdają sobie sprawę, że skuter Vespa nie jest kolejnym standardowym modelem skutera. Prócz możliwości przemieszczania się, oferuje spory bagaż prestiżu – skutery ponad 60-letniej marki są dziś przedmiotem kultu.

Projekt domu na miarę XXI wieku - znamy swoje oczekiwania

W ostatnich latach zmieniło się podejście inwestorów indywidualnych do kwestii budowy domu. Dzisiaj budując dom jesteśmy znacznie bardziej świadomi własnych oczekiwań i dokładnie potrafimy określić czego wymagamy od projektu domu niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.

Wspólnota mieszkaniowa w dobrych rękach

Planując zakup własnego mieszkania zwracamy uwagę na każdy szczegół nie tylko wewnątrz lokalu, ale także na zewnątrz. Czystość klatki schodowej, nowoczesna winda oraz przyjazne tereny zielone wpływają na komfort mieszkania oraz życia. Dlatego tak ważne jest, aby mieszkanie było pod dobrym nadzorem zarządcy wspólnoty mieszkaniowej.

Ryczałtowcu, nie zapomnij o 1% podatku!

Ryczałt ewidencjonowany to popularny sposób opodatkowania wśród podatników osiągających przychody z najmu. Jak każdy podatnik, również ryczałtowcy muszą złożyć zeznanie podatkowe, jednak termin mija dla nich już 1 lutego.

Odkurzacz - wybrać tradycyjny czy niestandardowy model?

Chociaż wciąż największą popularnością cieszą się tradycyjne odkurzacze z workami, to jednak na rynku pojawiają się coraz ciekawsze rozwiązania. Warto wiedzieć, jakie korzyści przynieść nam może korzystanie z nowoczesnych urządzeń – mogą one bowiem zaoszczędzić nam sporo czasu i pracy. Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne modele.

Opinie użytkowników