Aktualności

Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w prestiżowej lokalizacji

Kupno mieszkania wiąże się z podjęciem szeregu ważnych decyzji. Jedną z najistotniejszych jest wybór odpowiedniej lokalizacji – ma ona niebagatelny wpływ nie tylko na komfort przyszłych domowników, ale także na koszt zakupu mieszkania. Sprawdź, ile kosztują nieruchomości w poszczególnych dzielnicach: Warszawy, Wrocławia i Gdańska.

Profesjonalny wynajem samochodów - Poznań

Usługa wynajmu różnego rodzaju samochodów stała się w ostatnim czasie bardzo popularna, do tego stopnia, że wynajem długoterminowy stał się solidną alternatywą dla kupna samochodu. Jednak okazji i powodów, dla których decydujemy się na tę usługę, jest znacznie więcej. Z tego też powodu przedstawiamy kilka cech, które pomogą w określeniu, czy dana wypożyczalnia jest godna zaufania. O szczegóły pytamy firmę Osek-Rent wynajem samochodów – Poznań.

Sprawdź, co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz współpracę z agencją oferującą tworzenie sklepów internetowych

Posiadanie sklepu internetowego to najskuteczniejsza metoda, aby dotrzeć do szerokiego grona docelowych Klientów – bez względu na ich lokalizację. Warto zdecydować się na platformę zakupową, która umożliwi kompleksowe zarządzanie usługą sprzedażową – wydawanie produktów, nawiązywanie kontaktu z Klientem oraz rozliczanie zakupów. Aby sklep online mógł jednak należycie spełniać swoją rolę, powinien zostać profesjonalnie zaprojektowany. Co to oznacza? Tego dowiesz się z poniższego artykułu, stworzonego przy współpracy z agencją Wezom z Wrocławia.

Czym wyłożyć podłogę w mieszkaniu - przykłady i wskazówki

Dobór materiałów, z których wykonane będą podłogi w domu czy mieszkaniu to nie lada wyzwanie. Ciężki wybór dotyczący wyglądu, zalet i wad poszczególnych materiałów w połączeniu z niemałym wydatkiem może spędzać sen z powiek w trakcie wykańczania pomieszczeń. Jaką podłogę wybrać do poszczególnych pomieszczeń? Podpowiadamy.

Wynajem czy kredyt na mieszkanie - kiedy co wybrać

Mieszkać w wynajmowanym lokum czy zdecydować się na kredyt hipoteczny? Oba rozwiązania mają w naszym kraju tyle samo zwolenników, co przeciwników. Czy można jednoznacznie stwierdzić, czy jedna opcja jest lepsza od drugiej? Zastanówmy się nad tym wspólnie. Mamy nadzieję, ze ten artykuł pomoże ci wyrobić sobie zdanie, szczególnie, jeśli wahasz się i nie wiesz, co robić.

Zła historia kredytowa - sprawdź czy masz szansę na zakup mieszkania na kredyt

Gdy staramy się o kredyt na kupno mieszkania, jedną z najważniejszych kwestii jest nasza historia kredytowa. To między innymi na jej podstawie bank określa naszą wiarygodność i ocenia zdolność kredytową. Jak sprawdzić zdolność kredytową i czym w ogóle ona jest? Czy zła historia kredytowa przekreśla nasze szanse na kredyt hipoteczny? Jak sprawdzić, czy jestem w BIK? Na te i inne pytania odpowiadam poniżej.

Opinie użytkowników