Aktualności

Zła historia kredytowa - sprawdź czy masz szansę na zakup mieszkania na kredyt

Gdy staramy się o kredyt na kupno mieszkania, jedną z najważniejszych kwestii jest nasza historia kredytowa. To między innymi na jej podstawie bank określa naszą wiarygodność i ocenia zdolność kredytową. Jak sprawdzić zdolność kredytową i czym w ogóle ona jest? Czy zła historia kredytowa przekreśla nasze szanse na kredyt hipoteczny? Jak sprawdzić, czy jestem w BIK? Na te i inne pytania odpowiadam poniżej.

Lokalizacja ponad wszystko czyli jak długo zajmuje dojazd z Walendowa do Warszawy

Kiedy zastanawiamy się nad zakupem mieszkania, jednym z naszych najważniejszych kryteriów, które determinują cały proces poszukiwań, jest kryterium lokalizacyjne. W dzisiejszych czasach dogodne umiejscowienie naszego gniazdka jest jak na wagę złota, dlatego warto rozglądać się za takimi terenami, które najlepiej będą odpowiadały naszemu trybowi życia i pracy.

Jak zmienić magazyn w mieszkanie

Choć moda na styl loftowy dotarła do Polski i świeciła największe triumfy kilka lat temu, pofabryczne hale wciąż chętnie wykorzystywane są do celów mieszkalnych. Duża przestrzeń, przestronność i oszczędność w dodatkach, to cechy, które ujęły miłośników loftów. Jak zaadaptować stary, niewykorzystywany magazyn i zamienić go w modne mieszkanie, tak by stało się nie tylko modne, ale również funkcjonalne?

Najważniejsze pojęcia związane z kredytem mieszkaniowym

Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie finansowe na wiele lat, dlatego powinien być wzięty z głową. Podpisując umowę o kredyt musimy zapoznać się z wieloma zagadnieniami, które na początku mogą nie być zrozumiałe dla kredytobiorcy, dlatego w tym artykule postaramy się przybliżyć znaczenie najważniejszych pojęć związanych z kredytem mieszkaniowym.

Kiedy warto wypożyczyć auto

Zastanawiasz się na wynajmem samochodu? W takim razie poznaj zalety wspomnianego rozwiązania i przekonaj się, jak wiele korzyści wynika z wypożyczenia auta.

Wanna skrojona na miarę twoich potrzeb

Długa kąpiel w pianie, która jest niemal pod sufitem. Do tego świece, dobra muzyka i ty. Idealna wizja odpoczynku, prawda? Nie potrzebujesz ekskluzywnego salonu SPA, żeby naprawdę odpocząć w komfortowych warunkach. Wystarczy ci tylko twoja łazienka, kilka dodatków i wanna. Jak wybrać najlepszy model, który spełni twoje wszystkie wymagania?

Opinie użytkowników