Aktualności

Kredyt na zakup mieszkania pod wynajem

Kupno mieszkania pod wynajem to dość popularna forma inwestycji. Odpowiednio przemyślana i zaplanowana może przynieść zyski nawet wyższe, niż umieszczenie kapitału na lokacie bankowej. Aby uzyskać satysfakcjonującą stopę zwrotu, należy nie tylko starannie wybrać lokal do wynajęcia, ale również przekalkulować wszystkie koszty. Jak sfinansować inwestowanie w nieruchomości?

Projekt małej łazienki - to się może udać

Mała łazienka nie musi być Twoją zmorą. Jeśli wykonujesz remont lub planujesz, jak ma wyglądać, masz duży wpływ na to, aby była wygodna. Pomysł na łazienkę o niewielkim metrażu to połowa sukcesu, dlatego przemyśl każdy detal, zanim zaczniesz ją wykańczać i wyposażać.

Idealny prezent dla Twojego domu

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Miłe niespodzianki wszystkim sprawiają radość. Na okazje, takie jak urodziny, imieniny czy święta okolicznościowe najczęściej wręcza się upominki w postaci przedmiotów osobistych, na przykład biżuterii, kosmetyków, ubrań, książek czy bonów. Jeśli jednak wybierasz się na parapetówkę i potrzebujesz prezentowej inspiracji, wybierz coś z nietuzinkowych dodatków, gadżetów i elementów dekoracyjnych. Pomożemy Ci podjąć decyzję!

Zalety mieszkania na Pradze Południe - Warszawa

Praga Południe to dzielnica Warszawy znajdująca się po prawej stronie Wisły. Dzielnica ta ma bogatą historię sięgającą XI-XIV wieku. Jej nazwa również nawiązuje do jej historii – Praga powstała w miejscu wypalonego (wyprażonego) lasu i pochodzi od słowa prażyć.

Ubezpieczenie nieruchomości - które wybrać

Jak dotąd Polska była krajem, którego nie nawiedzały niszczycielskie huragany czy trąby powietrzne, ale na przestrzeni kilku ostatnich lat coraz bardziej słyszy się o takich właśnie zjawiskach. I chociaż na razie są to niewielkie w skali do innych klęsk żywiołowych ryzyka, to powodują takie samo zniszczenie, spustoszenie i strach.

Domy szeregowe - wady i zalety

Domy szeregowe cieszą się nieustannym zainteresowaniem zarówno ich zwolenników, jak i przeciwników, a to dlatego, że wokół nich ciągle toczą się spory. Jakie mają więc wady i zalety takie budynki? Czy warto rozważać kupno takiego domu?

Wybierasz płytki podłogowe - oto 6 cech, które powinny posiadać

Płytki ceramiczne to efektowny i praktyczny sposób na wykończenie posadzki. Dzięki nim utrzymanie czystości będzie proste, a podłoga będzie dobrze zabezpieczona przed wilgocią. Kluczem do sukcesu jest jednak prawidłowy dobór płytek do pomieszczenia. Zobacz, na co zwrócić uwagę, kupując płytki ceramiczne.

Opinie użytkowników