Aktualności

Kiedy warto wypożyczyć auto

Zastanawiasz się na wynajmem samochodu? W takim razie poznaj zalety wspomnianego rozwiązania i przekonaj się, jak wiele korzyści wynika z wypożyczenia auta.

Wanna skrojona na miarę twoich potrzeb

Długa kąpiel w pianie, która jest niemal pod sufitem. Do tego świece, dobra muzyka i ty. Idealna wizja odpoczynku, prawda? Nie potrzebujesz ekskluzywnego salonu SPA, żeby naprawdę odpocząć w komfortowych warunkach. Wystarczy ci tylko twoja łazienka, kilka dodatków i wanna. Jak wybrać najlepszy model, który spełni twoje wszystkie wymagania?

Mieszkanie dla młodych

Projekty wspomagające młodych ludzi w ich życiowym starcie są zjawiskiem niezwykle pomocnym. Cieszy zatem fakt, iż w pomoc taką angażuje się także państwo. Jednym z tego typu projektów jest program o nazwie "Mieszkanie dla młodych". Jego celem jest pomoc finansowa tym wszystkim młodym rodzinom, które chcą zainwestować we własne cztery kąty. W jego ramach można uzyskać współfinansowanie tak zwanego wkładu własnego przy budowie domu tudzież zakupie mieszkania. W projekcie tym brać mogą udział osoby do 35 roku życia.

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie

Kupno własnego mieszkania nie jest łatwą decyzją, zwłaszcza dla ludzi młodych. Nie tylko trzeba wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe, ale także szereg innych kryteriów, które związane są z wymarzonym mieszkaniem. Potrzebna jest więc konfrontacja własnych oczekiwań z formalnymi aspektami kupna mieszkania.

Metamorfoza małego balkonu

W polskich warunkach typowy balkon jest raczej małą przestrzenią, którą wykorzystujemy do hodowli roślin doniczkowych i relaksu. Najczęściej problem niewielkiego metrażu występuje w starszych blokach, gdzie balkon może mieć zaledwie kilka metrów kwadratowych. Jak zmienić ten mikroskopijny obszar w urokliwy i przytulny kącik relaksu?

Opinie użytkowników