Aktualności

Lokalizacja ponad wszystko czyli jak długo zajmuje dojazd z Walendowa do Warszawy

Kiedy zastanawiamy się nad zakupem mieszkania, jednym z naszych najważniejszych kryteriów, które determinują cały proces poszukiwań, jest kryterium lokalizacyjne. W dzisiejszych czasach dogodne umiejscowienie naszego gniazdka jest jak na wagę złota, dlatego warto rozglądać się za takimi terenami, które najlepiej będą odpowiadały naszemu trybowi życia i pracy.

Jak zmienić magazyn w mieszkanie

Choć moda na styl loftowy dotarła do Polski i świeciła największe triumfy kilka lat temu, pofabryczne hale wciąż chętnie wykorzystywane są do celów mieszkalnych. Duża przestrzeń, przestronność i oszczędność w dodatkach, to cechy, które ujęły miłośników loftów. Jak zaadaptować stary, niewykorzystywany magazyn i zamienić go w modne mieszkanie, tak by stało się nie tylko modne, ale również funkcjonalne?

Najważniejsze pojęcia związane z kredytem mieszkaniowym

Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie finansowe na wiele lat, dlatego powinien być wzięty z głową. Podpisując umowę o kredyt musimy zapoznać się z wieloma zagadnieniami, które na początku mogą nie być zrozumiałe dla kredytobiorcy, dlatego w tym artykule postaramy się przybliżyć znaczenie najważniejszych pojęć związanych z kredytem mieszkaniowym.

Kiedy warto wypożyczyć auto

Zastanawiasz się na wynajmem samochodu? W takim razie poznaj zalety wspomnianego rozwiązania i przekonaj się, jak wiele korzyści wynika z wypożyczenia auta.

Wanna skrojona na miarę twoich potrzeb

Długa kąpiel w pianie, która jest niemal pod sufitem. Do tego świece, dobra muzyka i ty. Idealna wizja odpoczynku, prawda? Nie potrzebujesz ekskluzywnego salonu SPA, żeby naprawdę odpocząć w komfortowych warunkach. Wystarczy ci tylko twoja łazienka, kilka dodatków i wanna. Jak wybrać najlepszy model, który spełni twoje wszystkie wymagania?

Mieszkanie dla młodych

Projekty wspomagające młodych ludzi w ich życiowym starcie są zjawiskiem niezwykle pomocnym. Cieszy zatem fakt, iż w pomoc taką angażuje się także państwo. Jednym z tego typu projektów jest program o nazwie "Mieszkanie dla młodych". Jego celem jest pomoc finansowa tym wszystkim młodym rodzinom, które chcą zainwestować we własne cztery kąty. W jego ramach można uzyskać współfinansowanie tak zwanego wkładu własnego przy budowie domu tudzież zakupie mieszkania. W projekcie tym brać mogą udział osoby do 35 roku życia.

Opinie użytkowników