Autolaweta Wrocław

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Opis wypożyczalni

Nasza firma powstała w 2012 roku i specjalizuje się w wynajmie samochodów typu Autolaweta. W lutym 2015 roku do Państwa dyspozycji oddaliśmy dwie nowe autolawety Renault Mastera z silnikiem 2.3 dCi o mocy 165 KM, w bardzo bogatym wyposażeniu, oraz w bardzo atrakcyjnym wyglądzie, co ułatwi Państwu jazdę po europejskich autostradach.

Nasz samochód spełnia wszystkie europejskie standardy oraz wymagania, również Pomocy Drogowej, dlatego transport naszą autolawetą będzie szybki, bezpieczny oraz bezproblemowy. Zajmując sie wynajmem lawet we Wrocławiu zdobylismy zaufanie wielu naszych klientów, którzy wynajmują nasze lawety cyklicznie.

1. Wynajem - Autolaweta Wrocław:
Nasza firma oferuje Państwu możliwość wynajmu Autolawety. Jest to specjalistyczny samochód, dzięki któremu moją Państwo możliwość transportu swojego samochodu osobowego z punkt A do punktu B. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i pieniądze. W zależności od długości trasy, stworzyliśmy dla Państwa różne pakiety, uzależnione od długości trasy lub też od czasu trwania transportu. Formalności związane z wynajmem trwają zaledwie parę minut, a obsługa samochodu jest naprawdę bardzo prosta. Istnieje również możliwość transportu Państwa samochodu przez pracowników naszej firmy.

2. Pomoc drogowa Wrocław
Świadczone przez nas usługi Pomocy Drogowej oraz Holowania aut wykonywane są najwyższym poziomie. Posiadamy tylko i wyłącznie najnowsze samochody typu autolaweta Wrocław wyposażone w najnowszy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najszybszy dojazd, punktualność, komfort i bezpieczeństwo. Nasze usługi świadczone są na terenie Wrocławia, całego kraju, Niemiec, Czech i całej EU.

To co nas wyróżnia to:
Profesionalizm!
Niska cena!
Najnowszy sprzęt!
Całodobowa obsługa!
Wyspecjalizowana kadra!

Wynajem w województwie

dolnośląskie

Kategoria wynajmu

Słowa kluczowe

Adres

Wrocław

Autolaweta Wrocław
Borowska 195
50-553 Wrocław

Strona internetowa

www.laweta-wynajem.wroclaw.pl

E-mail


⇒ Uprzejmie prosimy o powołanie się na serwis Najem-Wynajem.pl jako źródło uzyskanej informacji ⇐

Telefon

660703567

Odkryj dane kontaktowe Wypożyczalni

Wyślij Wiadomość do Wypożyczalni

Wypożyczalnia na Mapie