W tym formularzu możesz nam przekazać swoją opinię na temat serwisu, czego według ciebie brakuje, co moglibyśmy zmienić.
 
Przepisz kod:

Jeden portal, wszystkie oferty

Dodaj Ofertę Wynajmu
Dodaj Zapytanie Najmu
Dodaj Wypożyczalnię

Wypożyczalnia EL-ZA

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Logo EL-ZA


Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych 

Wypożyczalnia Przyczep i Naczep


Wypożyczalnia Nr: 300 | Wyświetleń: 3991


Opis wypożyczalni

Od 1994 roku sprowadzam przyczepy kempingowe z Holandii. Trudne były początki handlowe aczkolwiek udało mi się wypracować super dobre warunki współpracy z firma, która w swojej ofercie posiada 300 sztuk przyczep kempingowych. Dlatego też w naszej firmie możecie mieć Państwo pewność, że kupicie przyczepę po przeglądzie technicznym w 100% sprawną oraz kompletnie wyposażona. Każda z przyczep posiada przedsionek, co według mnie jest podstawowym wyposażeniem. Dzięki długoletniej współpracy z firmą holenderską w naszej firmie sa naprawde dobre ceny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i do zakupu w firmie EL-ZA. Oferta ta nie dotyczy tylko sprzedaży przyczep, ale również zamiany, wypożyczenia, a także naprawy przyczep kempingowych. Dodatkowo każda przyczepa może zostać wyposażona w wymarzony sprzęt, który nasza firma sprowadza na zamówienie z zagranicy. W ofercie wyposażenia posiadamy przedsionki 2-4 letnie zdjęte z wystawy, firm : Dorema, Izabella, Herzog Dla firmy EL-ZA nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji w zakresie przyczep kempingowych.


Wynajem w województwie

mazowieckie


Godziny otwarcia

Poniedziałek : -
Wtorek : -
Środa : -
Czwartek : -
Piątek : -
Sobota : -
Niedziela : -


Kategoria wynajmu

Przyczepy Kempingowe Przyczepy i Naczepy


Słowa kluczowe

przyczepa kempingowa przyczepy kempingowej przyczep kempingowych przyczepy kempingowe przyczepa przyczepy przyczep naczepa naczepy naczep KAMPERY PRZYCZEPY


Adres

Ostrołęka

Ogródkowa 15

07-410 Ostrołęka


Wyślij Wiadomość do Wypożyczalni
Wypożyczalnia na Mapie


Polecane oferty wynajmu