W tym formularzu możesz nam przekazać swoją opinię na temat serwisu, czego według ciebie brakuje, co moglibyśmy zmienić.
 
Przepisz kod:

Jeden portal, wszystkie oferty

Dodaj Ofertę Wynajmu
Dodaj Zapytanie Najmu
Dodaj Wypożyczalnię

Wypożyczalnia Hertz

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Logo Hertz


Wypożyczalnia Busów i Mikrobusów 

Wypożyczalnia Samochodów Osobowych


Wypożyczalnia Nr: 373 | Wyświetleń: 830


Opis wypożyczalni

Hertz jest największą siecią wypożyczalni samochodów na świecie oferującą swoje usługi od 90 lat. Na większości rynków Hertz działa poprzez firmy franchisingowe. Wynajem samochodów, największa i najlepiej znana działalność Hertz, jest prowadzona w 150 krajach, gdzie zlokalizowanych jest ponad 8000 punktów wynajmu. Firma Hertz Rent a Car oferuje szeroką gamę modeli samochodów na krótkie okresy wynajmu - liczonego w stawkach dobowych, tygodniowych i miesięcznych. Hertz bardzo ściśle przestrzega ustalonych norm dotyczących wieku i przebiegu wypożyczanych aut. Na całym świecie oferuje bardzo zróżnicowane modele samochodów od najmniejszych ekonomicznych do luksusowych limuzyn. Hertz Rent a car jest obecny w Polsce od ponad 30 lat, a Orbis Transport Sp. z o.o. jest wyłącznym jego przedstawicielem w Polsce działając jako Hertz Franchisee. Posiadamy punkty wynajmu w 11 miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Oferujemy wynajem samochodów na każdym z polskich międzynarodowych lotnisk oraz w centrach w/w miast. Punkty obsługi Klientów Hertz #1 Club Gold w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Nasza flota to około 500 nowych samochodów różnych marek i klas, które od początku listopada do końca marca wyposażane są w opony zimowe. Realizujemy na rynku lokalnym międzynarodowe kontrakty zawarte przez Hertz Corporate oraz zawieramy umowy lokalne gwarantujące Firmom korzystanie ze specjalnych stawek wynajmu zarówno w Polsce , jak i poza jej granicami. Współpracujemy z renomowanymi Biurami Podróży działającymi na polskim rynku wspólnie dbając o wysoki standard obsługi Klienta w zakresie rezerwacji i wynajmu samochodów w całej sieci Hertz. Systematyczne rozszerzamy naszą oferty poprzez nawiązywanie współpracy z renomowanymi Partnerami, do których należą miedzy innymi: Bank PKO BP, Citibank, Diners Club, Deutsche Bank i wielu innych.


Wynajem w województwie

mazowieckie


Godziny otwarcia

Poniedziałek : -
Wtorek : -
Środa : -
Czwartek : -
Piątek : -
Sobota : -
Niedziela : -


Kategoria wynajmu

Busy i Mikrobusy Samochody Osobowe


Słowa kluczowe

bus busa busy mini bus minibus minibusy mini busa mini busy mikrobus mikrobusy samochód osobowy samochod osobowy auto osobowe auto aut samochód samochod osobowy osobowe auta osobowe aut osobowych samochody osobowe samochody samochodow wypożyczalnia samochodów


Adres

Warszawa

Łopuszańska 47

02-232 Warszawa


E-mail

⇒ Uprzejmie prosimy o powołanie się na serwis Najem-Wynajem.pl jako źródło uzyskanej informacji ⇐


Telefon

(48) 22 50 01 620


Fax

(48) 22 50 01 665


Odkryj dane kontaktowe Wypożyczalni
Wypożyczalnia na Mapie


Polecane oferty wynajmu