Hertz

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Opis wypożyczalni

Hertz jest największą siecią wypożyczalni samochodów na świecie oferującą swoje usługi od 90 lat. Na większości rynków Hertz działa poprzez firmy franchisingowe. Wynajem samochodów, największa i najlepiej znana działalność Hertz, jest prowadzona w 150 krajach, gdzie zlokalizowanych jest ponad 8000 punktów wynajmu. Firma Hertz Rent a Car oferuje szeroką gamę modeli samochodów na krótkie okresy wynajmu - liczonego w stawkach dobowych, tygodniowych i miesięcznych. Hertz bardzo ściśle przestrzega ustalonych norm dotyczących wieku i przebiegu wypożyczanych aut. Na całym świecie oferuje bardzo zróżnicowane modele samochodów od najmniejszych ekonomicznych do luksusowych limuzyn.

Hertz Rent a car jest obecny w Polsce od ponad 30 lat, a Orbis Transport Sp. z o.o. jest wyłącznym jego przedstawicielem w Polsce działając jako Hertz Franchisee.

Posiadamy punkty wynajmu w 11 miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Oferujemy wynajem samochodów na każdym z polskich międzynarodowych lotnisk oraz w centrach w/w miast.

Punkty obsługi Klientów Hertz #1 Club Gold w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Nasza flota to około 500 nowych samochodów różnych marek i klas, które od początku listopada do końca marca wyposażane są w opony zimowe.

Realizujemy na rynku lokalnym międzynarodowe kontrakty zawarte przez Hertz Corporate oraz zawieramy umowy lokalne gwarantujące Firmom korzystanie ze specjalnych stawek wynajmu zarówno w Polsce , jak i poza jej granicami.

Współpracujemy z renomowanymi Biurami Podróży działającymi na polskim rynku wspólnie dbając o wysoki standard obsługi Klienta w zakresie rezerwacji i wynajmu samochodów w całej sieci Hertz.

Systematyczne rozszerzamy naszą oferty poprzez nawiązywanie współpracy z renomowanymi Partnerami, do których należą miedzy innymi: Bank PKO BP, Citibank, Diners Club, Deutsche Bank i wielu innych.

Wynajem w województwie

mazowieckie

Kategoria wynajmu

Słowa kluczowe

Adres

Warszawa

Hertz
Łopuszańska 47
02-232 Warszawa

E-mail


⇒ Uprzejmie prosimy o powołanie się na serwis Najem-Wynajem.pl jako źródło uzyskanej informacji ⇐

Telefon

(48) 22 50 01 620

Fax

(48) 22 50 01 665

Odkryj dane kontaktowe Wypożyczalni

Wyślij Wiadomość do Wypożyczalni

Wypożyczalnia na Mapie