Mały magazyn do wynajęcia - gdzie go szukać?

Mały magazyn do wynajęcia - gdzie go szukać?

Większość firm poszukujących powierzchni magazynowej decyduje się na 100-200 metrów kwadratowych. Mniejsze magazyny wybierane są przez sektor MŚP. Gdzie można znaleźć takie magazyny w przystępnych cenach?

W Warszawie największy wybór


Magazyny do wynajęcia czekają na zainteresowanych głównie w dużych miastach Polski ”“ Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice oraz Gdańsk. Pod względem liczby dostępnych małych magazynów zdecydowanie przoduje tutaj Warszawa, następnie Katowice oraz Wrocław, natomiast na ostatniej pozycji jest Gdańsk. Jednocześnie też w Warszawie ceny są najwyższe, niemniej jednak płaci się za doskonała lokalizację, chociaż trzeba pamiętać o tym, że także i opłaty są w stolicy dość zróżnicowane i rozpoczynają się od około 15 złotych za metr kwadratowy, a kończą na ponad 60 złotych. Mniej zapłaci się głównie w magazynach zlokalizowanych wokół Warszawy.

Gdzie sprawdzać oferty?


Teraz aktualne oferty magazynów na wynajem najłatwiej można wyszukać w internecie. Działają specjalne portale online, które skupiają oferty z całej Polsce. Można na nich błyskawicznie znaleźć różnorodne magazyny, także te mniejsze, które położone są w stolicy i innych miastach kraju. Takie strony są dodatkowo bardzo pomocne w porównywaniu cen, które, jak zostało wskazane, naprawdę mogą być zróżnicowane.

Małe firmy często kładą nacisk na przystępne ceny, ponieważ miesięczny wynajem magazynu o powierzchni około 100 metrów kwadratowych to zwykle koszt aż 4 tysięcy złotych wraz z mediami. Dlatego poszukiwanie atrakcyjnych opłat jest jak najbardziej zrozumiałe.

Dobre oferty w Warszawie


Jeżeli wobec tego potrzebny jest mały, magazyn do wynajęcia,  Warszawa w tym przypadku jest bardzo dobrą lokalizacją, która powinna zadowolić szukających także niższych cen. Zaprasza między innymi firma Trans-Tok, której magazyn zlokalizowany jest niedaleko węzła Konotopa i przy drodze S8. Przestronny magazyn przystosowany jest do przechowywania różnego rodzaju artykułów, w tym towarów niebezpiecznych.

Zatem wtedy, gdy potrzebny jest niewielki magazyn, warto zdecydować się na stolicę, chociaż również w innych dużych miastach jest w czym przebierać. Aktualne oferty można znaleźć już teraz na stronach internetowych.Zobacz także:


Masz ciekawą informację? Poinformuj nas o tym!


Użytkownicy Najem-Wynajem mają możliwość współtworzenia treści poprzez publikowanie własnych artykułów dotyczących tematyki naszego portalu. Zaproponuj temat na artykuł lub prześlij gotowy tekst. Koniecznie napisz o tym do nas, korzystając z zakładki kontakt.

Komentarze:

Opinie użytkowników