Wypożyczalnie sprzetu rehabilitacyjnego lekarstwem na nieprzewidziane sytuacje

Wypożyczalnie sprzetu rehabilitacyjnego lekarstwem na nieprzewidziane sytuacje

Coraz więcej sklepów medycznych umożliwia wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego po preferencyjnych cenach. W ofercie wypożyczalni znajdziemy m.in. wózki inwalidzkie, wózki elektryczne, łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne, pionizatory i foteliki, ortezy, pasy, gorsety, kołnierze, sprzęt toaletowy, produkty przeciwodleżynowe, inhalatory, ssaki i koncentratory tlenu, balkoniki etc.

Z usług wynajmu sprzętu mogą skorzystać osoby, które wymagają rehabilitacji, nie są w stanie zakupić drogiego sprzętu, lub potrzebują go na określony czas. Standardowa wypożyczalnia oferuje zarówno wynajem, jak i doradztwo w kwestii odpowiedniego dopasowania sprzętu do potrzeb pacjenta oraz montaż w domu pacjenta. Za wynajem łóżka rehabilitacyjnego zapłacimy już od 40 zł za miesiąc użytkowania. To bardzo konkurencyjna stawka, która z całą pewnością nie obciąży domowego budżetu. Wszystkie sprzęty medyczne i rehabilitacyjne posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu pacjent może mieć pewność, że jego rekonwalescencja pozostanie niezakłócona.

Z usług wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego coraz częściej korzystają także kobiety ciężarne oraz matki, które wypożyczają ciśnieniomierze dla dzieci, laktatory, detektory płodu czy elektroniczne nianie. Po co wydawać majątek na sprzęty, które będą przydatne jedynie przez kilka miesięcy? Korzystając z usług wypożyczalni, możemy mieć pewność, że oszczędzimy nawet ponad połowę wartości urządzenia.

Osoby, których nie stać na wynajem, mogą zgłosić się do fundacji, które funkcjonują w każdym większym mieście. Przykładowo, w Krakowie istnieje Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej KLIKA prowadzone przez Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „ Klika”, które prowadzi bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjno - ortopedycznego.

Przykładowe wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego:

Znajdź wypożyczalnię wózków inwalidzkich, łóżek, kul i lasek w swojej okolicy.Zobacz także:


Masz ciekawą informację? Poinformuj nas o tym!


Użytkownicy Najem-Wynajem mają możliwość współtworzenia treści poprzez publikowanie własnych artykułów dotyczących tematyki naszego portalu. Zaproponuj temat na artykuł lub prześlij gotowy tekst. Koniecznie napisz o tym do nas, korzystając z zakładki kontakt.

Komentarze:

Opinie użytkowników