Wypożyczalnie aparatów i sprzętu fotograficznego

Wypożyczalnie aparatów i sprzętu fotograficznego

Planujesz zagraniczną podróż i chcesz mieć fajną pamiątkę w postaci albumu ze zdjęciami? Dostałeś zlecenie na sfilmowanie ślubu znajomego albo innego ważnego wydarzenia? A może po prostu uczysz się fotografować i chcesz zobaczyć, jak wygląda praca na profesjonalnym sprzęcie? W takim wypadku aparat i kamera w komórce mogą okazać się niewystarczające. Czas zatem sięgnąć po profesjonalne urządzenie, które poradzi sobie w każdych warunkach i pozwoli nam uchwycić w kadrze niezapomniane chwile. Niestety, ceny dobrych lustrzanek zaczynają się od 3000 zł. Jeżeli nie stać nas na taki wydatek, warto zastanowić się nad wypożyczeniem sprzętu.

Wypożyczalnie aparatów i sprzętu fotograficznego oferują zarówno lustrzanki, jak i wysokiej klasy obiektywy, profesjonalne kamery, lampy studyjne czy zestawy do prezentacji produktów 360 stopni. Klient, decydując się na wynajem sprzętu, może liczyć także na szybkie przeszkolenie z jego obsługi ”“ to bardzo ważne dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z aparatami cyfrowymi i potrafią pracować wyłącznie na trybie automatycznym. Oferta punktów wynajmu jest dostosowana zarówno do potrzeb i oczekiwań klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Kto korzysta z usług wypożyczalni?

Klientami wypożyczalni są przede wszystkim profesjonaliści, którzy potrzebują odpowiedniego aparatu do wykonania nietypowego zlecenia bądź na zastępstwo w przypadku awarii własnego sprzętu. Od pewnego czasu wypożyczalnie odnotowują jednak wzrost zainteresowania wśród klientów prywatnych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu fotografii, i szukają możliwości przetestowania wybranego modelu przed dokonaniem zakupu nowego aparatu.

Fotografowie-amatorzy wypożyczają natomiast obiektywy, statywy, lampy błyskowe oraz wszelkie inne nowinki techniczne dedykowane dla profesjonalistów.

Aby wypożyczyć sprzęt, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i drugi dokument ze zdjęciem. Większość punktów pobiera również kaucję. Przypominamy, że przed odbiorem sprzętu, należy podpisać umowę najmu.

Gdzie wypożyczyć sprzęt fotograficzny?

Wiele ofert wypożyczenia sprzętu fotograficznego różnych marek (Canon, Nikon) oraz obiektywów do lustrzanek (Canon, Nikkor, Sigma, Tokina) można znaleźć na portalu Najem Wynajem w kategorii sprzęt fotograficzny.Zobacz także:


Masz ciekawą informację? Poinformuj nas o tym!


Użytkownicy Najem-Wynajem mają możliwość współtworzenia treści poprzez publikowanie własnych artykułów dotyczących tematyki naszego portalu. Zaproponuj temat na artykuł lub prześlij gotowy tekst. Koniecznie napisz o tym do nas, korzystając z zakładki kontakt.

Komentarze:

Opinie użytkowników