Wypożyczony sprzęt do głosowania podnosi prestiż spotkania

Wypożyczony sprzęt do głosowania podnosi prestiż spotkania

Zajmujesz się organizacją szkoleń lub wydarzeń branżowych? Zdarza Ci się przeprowadzać głosowania wśród kursantów czy publiczności? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to powinieneś zainteresować się usługą wynajmu profesjonalnego sprzętu do głosowania.

To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku zastosowań edukacyjnych oraz biznesowych. Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy głosowało się na kartkach. Jeżeli chcesz sprawić, aby Twój kurs lub wydarzenie miało doskonałą oprawę, to powinieneś zdecydować się na tego typu opcję.

Pozwoli ona nie tylko na podniesienie jego prestiżu, ale znacznie ułatwi przebieg głosowania, testu czy sondażu. Jest to bardzo przydatne narzędzie, zwłaszcza podczas testów czy ankiet, ale również gier interaktywnych lub quizów. System do głosowania umożliwia zwiększenie zaangażowania uczestników danego wydarzenia, a także pozwala na ich aktywny udział ”“ mogą wyrażać opinię, dyskutować czy sprawdzać swoją wiedzę.

Dlaczego warto zdecydować się na bezprzewodowy system do głosowania?

"Przede wszystkim ze względu na wygodę użytkowania oraz profesjonalizm takiego rozwiązania. Świetnie sprawdzi się ono podczas walnych zgromadzeń akcjonariuszy, szkoleń, konferencji, prezentacji, sesji rad miejskich, spotkań firmowych, badania opinii publicznej, turniejów czy programów telewizyjnych, a także w tracie egzaminów państwowych" - mówi Radosław Ignaczak z wypożyczalni komputerów i sprzętu multimedialnego WynajemIT.

Dodatkowo, system można dopasować do potrzeb klienta, dzięki elastycznemu oprogramowaniu, które da się konfigurować w zależności od typu eventu. Decydując się na system do głosowania możliwe jest przeprowadzenie testu z pytaniami wielokrotnego wyboru, różnymi rodzajami głosowań, nie ma ograniczeń co do maksymalnej liczby poprawnej odpowiedzi. Ponadto istnieje możliwość identyfikacji odpowiedzi poszczególnych użytkowników.

Sam system jest prosty w obsłudze i nie wymaga przygotowania wcześniej prezentacji z pytaniami i odpowiedziami, ponieważ mogą być one wysyłane spontanicznie przez uczestników za pośrednictwem zdalnych pilotów. Na wyświetlaczu LCD każdy użytkownik otrzymuje informacje skierowane do niego, np. może sprawdzić jaka odpowiedź została udzielona.

Jak wygląda głosowanie z zastosowaniem takiego systemu?

Zasada działania sprzętu do głosowania jest dosyć prosta. Każdy z uczestników danego wydarzenia czy spotkania otrzymuje specjalnego, bezprzewodowego pilota. Na dużym ekranie wyświetlane jest zapytanie wraz z opcjonalnymi odpowiedziami. W odpowiednim momencie wszyscy uczestnicy głosują naciskając wybrany przez siebie klawisz na pilocie. Uzyskane w ten sposób wyniki są automatycznie zliczane i prezentowane na ekranie. Dodatkowo, można przyznawać punkty za poprawne odpowiedzi.

Jakie parametry ma sprzęt do głosowania?

Bezprzewodowy system, który można konfigurować dowolnie, w zależności od rodzaju wydarzenia posiada wiele zalet, takich jak:

  • Mobilność
  • Kilka trybów głosowania
  • Możliwość nadania różnych uprawnień użytkownikom
  • Możliwość przyporządkowania wagi i oceny głosów
  • Dowolne kształtowanie slajdów z pytaniami
  • Proste w obsłudze piloty z wyświetlaczem LCD
  • Możliwość eksportowania wyników głosowania do wielu formatów
  • Tworzenie raportów z głosowania

Co otrzymasz, wypożyczając system do głosowania?

Wynajmując tego rodzaju sprzęt, otrzymasz bezprzewodowe piloty z wyświetlaczem LCD, pulpit, niezbędne oprogramowanie oraz dokumentację techniczną, które pozwolą Ci na skuteczne przeprowadzenie głosowania. Odpowiednie skonfigurowanie oprogramowania da gwarancję niezawodności systemu do głosowania. Dodatkowo, można wykupić usługę transportu, podłączenia i konfiguracji systemu przez wyspecjalizowanych pracowników wypożyczalni.

Ile kosztuje wynajem takiego systemu?

Koszty wynajmu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb klientów. Jeżeli chcesz zdecydować się na system do głosowania, to powinieneś znać charakter i harmonogram planowanego wydarzenia, a także liczbę uczestników. Wtedy też łatwiej będzie dopasować odpowiednie oprogramowanie i tryb systemu do głosowania. Na tej podstawie dokonywana jest również wycena. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: WynajemIT.Zobacz także:


Masz ciekawą informację? Poinformuj nas o tym!


Użytkownicy Najem-Wynajem mają możliwość współtworzenia treści poprzez publikowanie własnych artykułów dotyczących tematyki naszego portalu. Zaproponuj temat na artykuł lub prześlij gotowy tekst. Koniecznie napisz o tym do nas, korzystając z zakładki kontakt.

Komentarze:

Opinie użytkowników