Szczegóły Wypożyczalni

Kajaki Nad Bugiem

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Opis wypożyczalni

Od kilku lat organizujemy spływy kajakowe Bugiem, w których biorą udział miłośnicy zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, pasjonaci kajakarstwa i innych sportów głównie w powiacie bialskim i włodawskim (Sobibór ”“ Orchówek ”“ Włodawa- Różanka ”“ Pawluki ”“ Dołhobrody ”“ Hanna ”“ Kuzawka ”“ Sławatycze ”“ Mościce Dolne ”“ Jabłeczna ”“ Szostaki ”“ Kodeń ”“ Okczyn ”“ Kostomłoty ”“ Żuki ”“ Michałków, Neple, Krzyczew, Łęgi,   Bohukały, Pratulin, Woroblin, Wygoda, Stare Buczyce, Bubel Łukowiska, Stary Bubel, Niemirów, Gnojno i Borsuki, Serpelice, Klepaczew z powiatu łosickiego).
Coraz częściej obsługujemy grupy, które zaczynają spływy wielodniowe Bugiem z powiatu chełmskiego i hrubieszowskiego (Gołębie, Kryłów, Ślipcze, Czumów, Horodło, Skryhiczyn, Dubienka, Uchańka, Husynne, Dorohusk, Świerże, Hniszów, Wola Uhruska,   Zbereże ,Wołczyny).

Istnieje możliwość zorganizowania spływu na rzekach dopływających do Bugu:

       Krznie (Międzyrzec Podlaski, Rogoźnica, Porosiuki, Biała Podlaska, Woskrzenice, Kijowiec, Malowa Góra, Neple)
       Zielawie
       Włodawce (Kołacze, Suchawa, Adamki, Włodawa)
       Leśna (Liesnaja) ”“ prawy dopływ Bugu po stronie białoruskiej

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom turystów coraz liczniej odwiedzających ten region Polski, postanowiliśmy rozpocząć organizowanie cyklicznych spływów Bugiem.   Aktualnie w naszej ofercie znajduje się już kilka gotowych, bardzo ciekawych, produktów turystycznych, które biorą udział w różnych konkursach na aktywny wypoczynek w województwie lubelskim.

Spływy jednodniowe ze względu na czas ich trwania (do 8h), są najbardziej popularną imprezą w naszym regionie.
Są idealne dla początkujących kajakarzy, a także osób, które nigdy nie płynęły kajakiem. Trasa spływu przebiega w ciekawym odcinku Bugu. W tym czasie można zaczerpnąć świeżego nadbużańskiego powietrza, podziwiać nasz niepowtarzalny krajobraz i polubić pływanie kajakiem. Spływ trwa wystarczająco długo, by nauczyć się podstaw kajakarstwa turystycznego i jednocześnie na tyle krótko, by się zbytnio nie zmęczyć   Spływy jednodniowe polecamy wszystkim turystom, zarówno indywidualnym jak i większym grupom.Proponujemy następujące trasy spływów jednodniowych w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu. Tempo spływu rekreacyjne. Cena podstawowa 45-100zł od osoby ( w zależności od liczby osób, wybranego etapu i dodatkowych atrakcji).

Wynajem w województwie

lubelskie

Kategoria wynajmu

Słowa kluczowe

Adres

Biała Podlaska

Kajaki Nad Bugiem
ul. Jatkowa 5
21-500 Biała Podlaska

Strona internetowa

http://www.kajaki.nadbugiem.pl/

E-mail


⇒ Uprzejmie prosimy o powołanie się na serwis Najem-Wynajem.pl jako źródło uzyskanej informacji ⇐

Telefon

606 972 793

Numer Gadu-Gadu

8963027

Numer Skype

marek_pomietlo

Odkryj dane kontaktowe Wypożyczalni

Wyślij Wiadomość do Wypożyczalni

Wypożyczalnia na Mapie

Oferty Wynajmu Wypożyczalni Kajaki Nad Bugiem

Wynajem kajaków na rzece Bug, Krzna, Zielawa, Włodawka
2015 Oferta

Wynajem kajaków na rzece Bug, Krzna, Zielawa, Włodawka

Nasza wypożyczalnia dysponuje 30 niezatapialnymi kajakami polietylenowymi, nadającymi się zarówno dla doświadczonych kajakarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z...

wynajem
- /1 h


do negocjacji

Wynajem kajaków na rzece Bug, Krzna, Zielawa, Włodawka Wynajem kajaków na rzece Bug, Krzna, Zielawa, Włodawka
Lokalizacja: lubelskie » Biała Podlaska
Nasza wypożyczalnia dysponuje 30 niezatapialnymi kajakami polietylenowymi, nadającymi się zarówno dla doświadczonych kajakarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kajakarstwem.Cena wypożyczenia kompletu składającego się z kajaka wiosła kamizelki asekuracyjnej... więcej