Szczegóły Wypożyczalni

DJ P'vel

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Opis wypożyczalni

Dj P`vel - lat 35 zamieszkały w Zawierciu.
Muzyką zajmuję się od szkoły podstawowej prowadząc pierwsze szkolne dyskoteki, a także ucząc się gry na akordeonie i klawiszach. W latach 1996-2000 prowadziłem szereg imprez typu 18-nastki, komersy szkolne a także zabawy taneczne.

Obecnie zajmuję się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych, firmowych, szkolnych i oczywiście przyjęć weselnych, na których organizuję zabawy oczepinowe a także śpiew przy karaoke.

Sprzęt na którym prowadzę imprezy to kolumny Wharfedale DLX 15 500 W rms , wzmacniacz THE T.AMP TA1050 MK-X 2 x 525 W rms, mikser Behringer Xenyx X1222, mikrofon dynamiczny Shure i Philips a także sprzęt oświetleniowy EUROLITE LED Z-100 RGB oraz STAIRVILLE MATRIXX SC-50 LED EFFECT, PAR LED.

Po podjęciu współpracy z firmą IMPREVER mamy możliwość na każdej imprezie zorganizowania pokazu ognia i światła do czego również zapraszam.

Będzie mi bardzo miło spotkać się z państwem i wspólnie bawić na prowadzonych przeze mnie imprezach .

Na wszelkie pytania chętnie udzielę odpowiedzi.

Wynajem w województwie

śląskie

Kategoria wynajmu

Słowa kluczowe

Adres

Zawiercie

DJ P'vel

Zawiercie

Strona internetowa

http://www.djpvel.dbv.pl/

E-mail


⇒ Uprzejmie prosimy o powołanie się na serwis Najem-Wynajem.pl jako źródło uzyskanej informacji ⇐

Telefon

510 732 595

Odkryj dane kontaktowe Wypożyczalni

Wyślij Wiadomość do Wypożyczalni

Wypożyczalnia na Mapie

Oferty Wynajmu Wypożyczalni DJ P'vel

dj P`vel
2015 Oferta

dj P`vel

Witam Serdecznie DJ P`vel. Jestem dj-em,wodzirejem który z ogromną przyjemnością poprowadzi państwa Wesele i postara się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i...

wynajem
- /


do negocjacji

dj P`vel dj P`vel
Lokalizacja: śląskie » Zawiercie
Witam Serdecznie DJ P`vel. Jestem dj-em,wodzirejem który z ogromną przyjemnością poprowadzi państwa Wesele i postara się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. Specjalizuję się w oprawie muzycznej i prowadzeniu imprez typu: Wesele Imprezy... więcej