Szczegóły Wypożyczalni

Zakręcona frytka na patyku - Wypożyczalnia

Ogólna ocena wypożyczalni : Brak głosów

Opis wypożyczalni

Frytki są uwielbiane nie tylko przez dzieci ale także przez dorosłych. Smażone zakręcone frytki/chipsy na patyczkach bambusowych są niezwykle smaczną przekąską na wszelkiego rodzaju eventach, imprezach firmowych i prywatnych. Są dużo atrakcyjniejsze od klasycznych frytek ze względu na procedury sporządzenia, formę podania i ewentualną możliwość stosowania wielu
przypraw - nie mniejszą atrakcją jest sam proces "kręcenia" frytki na patyku z krajalnicy.

Zapewniam profesjonalny sprzęt do zakręconych frytek / chipsów na patyku. W ramach oferty wynajmu oferuję krajalnicę elektryczną, frytkownicę elektryczną o mocy 4 kW, kratkę na przyprawy, szczypce, dyspensery do soli (przypraw) smakowych oraz 50 cm patyczki bambusowe.

Zapewniam pełną obsługę sprzętu i procesu technologicznego począwszy od umycia ziemniaków, poprzez ich wykrojenie i usmażenie aż do podania produktu końcowego dla konsumenta finalnego.

Do wytworzenia produktu niezbędne są 3 produkty żywnościowe: 10 l płynnej frytury, ziemniaki specjalnej odmiany frytkowej, które należy umyć oraz opcjonalnie sole (przyprawy) smakowe.

Służę doradztwem i pomocą w zaopatrzeniu wyż/wym produktów.
Przyjmuję zlecenia z Łodzi i okolic.

Kontakt telefoniczny: od poniedziałku do piątku wyłącznie w godz. 19.00-22.00; w soboty i niedzielę w godz. 10.00-22.00.

Praktyczniejszą i wygodniejszą możliwością kontaktu jest wysłanie e-maila. Gwarantuję odpowiedź jeszcze w tym samym dniu w godzinach wieczornych - mailem lub telefonicznie.

Ceny do uzgodnienia.
Zapraszam - naprawdę warto !

Wynajem w województwie

łódzkie

Kategoria wynajmu

Słowa kluczowe

Adres

Łódź

Zakręcona frytka na patyku - Wypożyczalnia
Zgierska
91-465 Łódź

Strona internetowa

http://

E-mail


⇒ Uprzejmie prosimy o powołanie się na serwis Najem-Wynajem.pl jako źródło uzyskanej informacji ⇐

Telefon

733-700-094

Odkryj dane kontaktowe Wypożyczalni

Wyślij Wiadomość do Wypożyczalni

Wypożyczalnia na Mapie

Oferty Wynajmu Wypożyczalni Zakręcona frytka na patyku - Wypożyczalnia

Zakręcona frytka na patyku
2015 Oferta

Zakręcona frytka na patyku

Frytki są uwielbiane nie tylko przez dzieci ale także przez dorosłych. Smażone zakręcone frytki/chipsy na patyczkach bambusowych są niezwykle smaczną przekąską na wszelkiego rodzaju eventach,...

wynajem
- /


do negocjacji

Zakręcona frytka na patyku Zakręcona frytka na patyku
Lokalizacja: łódzkie » Łódź
Frytki są uwielbiane nie tylko przez dzieci ale także przez dorosłych. Smażone zakręcone frytki/chipsy na patyczkach bambusowych są niezwykle smaczną przekąską na wszelkiego rodzaju eventach, imprezach firmowych i prywatnych. Są dużo atrakcyjniejsze od "klasycznych" frytek ze względu na procedury... więcej