Aktualności

Kiedy wymienić okna - 5 sygnałów że czas na zakup nowych

Dobrej jakości okna to podstawa bezpiecznego, ciepłego domu. Mimo że ich trwałość jest wysoka, bo wynosi kilka do kilkudziesięciu lat, to niestety z biegiem lat niszczeją, stają się mniej odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, tracą na wyglądzie. Gdy przestają dobrze spełniać swoją funkcję, niezbędna staje się ich wymiana. Jakie symptomy świadczą o tym, że już czas rozejrzeć się za nową stolarką okienną?

Wynajem wózków widłowych - sprawdź, czy to się opłaca

Czasem w codziennych pracach magazynowych czy budowlanych brakuje nam sprzętu niezbędnego do np.: rozładowania i załadowania większych zamówień czy podnoszenia pracowników na duże wysokości. W przypadku, gdy tego typu sytuacje zdarzają się raczej sporadycznie, trudno zdecydować się na zakup sprzętu i całej floty pojazdów. Alternatywą dla tego rozwiązania jest wynajem wózków widłowych. Z naszego artykułu dowiesz się, czy wynajem wózków widłowych jest opłacalna, gdzie najlepiej wynająć wózki widłowe i czy można wynająć wózek widłowy z operatorem. Zatem zapraszamy!

7 powodów dla których musisz mieć blender ręczny

Niezależnie od tego, czy właśnie przeprowadzasz się „na swoje”, mieszkasz w mieszkaniu studenckim czy jesteś wieloletnią panią domu, jest coś, co musisz mieć. Ręczny blender – urządzenie tak popularne, a mimo to wciąż niedoceniane. Przekonaj się, dlaczego ten sprzęt to must have każdej kuchni!

Instalacja wodna - wszystko co powinieneś wiedzieć budując dom

Wykonanie instalacji wodnej w domu najlepiej powierzyć specjaliście. Co prawda do prowadzenia przewodów nie trzeba mieć żadnych uprawnień, jednak podstawowa wiedza jest niezbędna, by wszystko prawidłowo połączyć. Dlatego najlepiej skorzystać z usług doświadczonej firmy hydraulicznej. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet jeśli to wynajęta ekipa zajmie się realizacją wszystkich prac, warto orientować się w temacie.

Zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy to idealny sposób na finansowanie floty samochodów firmowych bez nadmiernego obciążenia budżetu. Rynek wynajmów długoterminowych wciąż się rozwija. Zachęcamy do zapoznania się z zaletami tego sposobu działania.

Do czego służy samozamykacz i kiedy warto go kupić

Samozamykacz to sprytne urządzenie służące do automatycznego domykania drzwi. Przydaje się zwłaszcza w przypadku drzwi zewnętrznych. Zapobiega utracie ciepła, a w przypadku zamontowania z jednej strony nieruchomej gałki – również chroni przed dostaniem się do budynku niepowołanych osób.

Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w prestiżowej lokalizacji

Kupno mieszkania wiąże się z podjęciem szeregu ważnych decyzji. Jedną z najistotniejszych jest wybór odpowiedniej lokalizacji – ma ona niebagatelny wpływ nie tylko na komfort przyszłych domowników, ale także na koszt zakupu mieszkania. Sprawdź, ile kosztują nieruchomości w poszczególnych dzielnicach: Warszawy, Wrocławia i Gdańska.

Opinie użytkowników